O projektu

Vítejte na stránce projektu No Garden Gardening!

Také jste si již někdy posteskli na tím, jak by to bylo krásné mít tak zahradu, alespoň malou… ale bydlíte ve městě, v bytovce či paneláku? Jak by bylo pěkné, kdyby jste si směli sami vypěstovat svou vlastní zeleninu či alespoň ponořit své ruce do životadárné zeminy a zasadit nějakou pěknou rostlinu ve svém okolí. Mít ten dobrý pocit ze spojení s přírodou? Být zahradníkem už nemusí být jen sen! Nevěříte? Čtěte dále…

Žijeme v době, kdy z valné většiny bydlíme ve městě a značná část naší pracovní či volnočasové činnosti se točí okolo počítačů.
Žijeme v době, kdy nás živí supermarkety a nadnárodní potravinářské společnosti.
Žijeme v době, kdy jsme se vzdálili přírodě natolik, že si už ani neuvědomujeme, jak moc jsme na ni vlastně závislí.

Stále častěji a častěji se v nás ale probouzí touha toto nějak změnit, začínáme pociťovat důsledky našeho vykořenění z přírody a potřebu navrátit se ke kořenům. Pocit odpovědnosti za sebe a své okolí nám přestává být cizí. Mnozí z nás začali třídit odpad, na tom nic není, je to snadné a nic nás to nestojí. Někteří dokonce zakládají domácí kompost.

A jiní se stali zahrádkáři.

Stránka No Garden Gardening, čili česky Zahradníkem bez zahrady, si klade za cíl předkládat tipy a triky právě pro vás, mí milí zahradníci bez zahrady. Protože možností, jak se dát do práce je mnoho, máte se nač těšit.
Přeji vám krásné počtení a mnoho zahradnický úspěchů!

Krásný den a zahradě zdar!

1 komentář: „O projektu

  1. dahlia píše:

    zdravím a dávám na vědomost, že se mi líbí myšlenka sdílených zahrad a pěstebních přístupů a že mám k tomu prostory zahradní, se sadem a loukou u Nymburka, kde by se dalo s kreativitou začít. Tak kdyby někdo toužil po cyklistickém cíli nebo přátelství s plevelem tak vítám. dahlia (fiosrachzavinačseznamteckacz

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s